VR-презентації у шоломах віртуальної реальності

Гості будь-якого заходу будуть приємно вражені!

VR-презентація у шоломах Oculus

Як це працює?

Ви запрошуєте нас на захід, виділяєте окрему зону — а ми робимо все інше! У власних шоломах віртуальної реальності ми запропонуємо вашій аудиторії перегляд коротких VR-відео власного виробництва.

Це можуть бути, наприклад, відео туристичного напрямку, де глядач відчує себе у байдарці або на гідроциклі на прогулянці Дніпровськими плавнями, або подорожуватиме Олешківською пустелею, зазирне в Асканію-Нову, покатається на троллеї на Зелених Хуторах Таврії…

Серед наших зйомок є багато різних етапів з конкурсів краси, фестивалі, виступи відомих артистів, фрагменти вистав, перформанси, бекстейджи модельних фотосесій та багато іншого.

Що таке VR та як його дивитися?

А ще ми можемо заздалегідь зняти VR-відео спеціально для вас!

Так, ми можемо зняти відео спеціально для Вашого заходу та Вашої цільової аудиторії!

Наприклад, якщо ви вітчизняний виробник і представляєте свій бренд на виставці, то ми можемо зняти віртуальну екскурсію виробничими потужностями.

Глядач не просто побачить все як у звичайному відеороліку — він відчує себе на місті події ніби його туди телепортували.

Або, якщо ви автосалон і рекламуєте новінку автопрому — ми можемо заздалегідь зняти тест-драйв авто від першої особи, тобто водія. І наш глядач буде бачити і відчувати все так, як відчував водій.

Також можлива демонстрація віртуальних турів, сферичних панорам, ігор та розважального контенту різної тематики. Частина контенту може бути  завантажена у шолом і працювати автономно, а для деяких сервісів буде потрібен швидкий wi-fi інтернет.

Скільки коштує VR-презентація?

Ця послуга тимчасово недоступна.

Вартість VR-презентації включає використання 4х шоломів Oculus Go та роботу 2х асистентів, що допоможуть розібратися всім, хто дивиться VR вперше.

  • 1 година заходу — 2000 грн
  • 1 день заходу (від 4 до 8 годин) — 8000 грн

Працюємо з наданням всіх необхідних документів (приватне підприємство на загальній системі оподаткування, не є платниками ПДВ).

Маємо досвід проведення VR-уроків у навчальних закладах (відео).

Ціни актуальні для презентацій у Києві. Можливий виїзд в будь-яку точку України, при цьому додається вартість трансфера. За вашим запитом з датами, адресою та деталями події ми розрахуємо остаточну ціну.

Отримати пропозицію

    Як до Вас звертатися:

    Ваш e-mail або телефон:

    Розкажіть нам про проект, компанію або задачу максимально детально. Це потрібно нам щоб підготувати для Вас найкращу пропозицію: