VR-відео для туристичного об’єкту або дестинації

Віртуальні подорожі — сучасний тренд, актуальний як в часи пандемії, так і взагалі, для формування “відкладеного попиту”.

Ми пропонуємо за допомогою сучасних технологій віртуальної реальності підкорити серця ваших майбутніх відвідувачів.

Ви можете використовувати такий VR-відеоконтент на презентаціях та виставках, в ТІЦах та в офісах туристичних агенцій. Також в нас є можливість створення недорогих сувенірних кардбордів, в яких глядач зможе переглянути кліп за допомогою власного смартфона.

Follow Me To Kherson with Panorama Hotel

Ми створимо для Вас VR-кліп в суперсучасному форматі Cinematic VR180 3D зі стереозображенням і якістю 5.7K. Подивившись таке відео в шоломі віртуальної реальності або за допомогою смартфона і Google Cardboard, глядач буквально відчує себе на вашому об’єкті або дестинації.
Ефект занурення гарантовано!

Ціна актуальна для зйомки в Києві. Зйомка в інших регіонах, містах, країнах можлива. У цьому випадку до вартості додаються логістичні витрати.

Приклади наших туристичних відео:
всі відео проєкта FollowMeToKherson, Нова Каховка — місто тисячі джерел, VR-екскурсія з гідом по Шато Князя Трубецькаго.

Для перегляду використовуйте VR-шолом або Google кардборд! Як дивитися VR?

Замовити

    Як до Вас звертатися:
    Ваш e-mail або телефон:
    Розкажіть нам про проект, компанію або задачу максимально детально. Це потрібно нам щоб підготувати для Вас найкращу пропозицію: