Що таке TFVR (Time for VR)?

TFVR це наш аналог TFP (Time for Print) — принцип взаємодії між моделью та фотографом, коли процес створення контенту відбувається без взаєморозрахунків. Модель витрачає трохи свого часу та безкоштовно отримує сучасне VR-відео, що розміщується на VR-каналі VRSUN, та містить в описі активні гіперпосилання на власні ресурси моделі (сторінка в Instagram, сайт, власний канал, тощо).

Ми створимо 3-5-хвилинний VR-кліп в суперсучасному форматі Cinematic VR180 3D зі стереозображенням і якістю до 8K. Подивившись таке відео в шоломі віртуальної реальності або за допомогою смартфона та Google Cardboard, глядач побачить все так, ніби знаходиться поруч з Вами. Ефект занурення гарантовано! А як приємно буде Вам поглянути на себе з боку згодом!

Що таке VR та як його дивитися?

Що це дає моделі?

Аудиторія наших VR-відео — це насамперед власники VR-шоломів, переважно з розвинених країн (США, країни ЄС, Великобританія, Японія, тощо). Наші відео присутні на кількох спеціалізованих VR-сервісах з багатомільйонною аудиторією.

Зазвичай, якщо модель зацікавила глядача, він хоче бачити її більше, і переходить за посиланнями у пошуках додаткового контенту з нею. Так, завдяки розміщенню VR-відео на наших ресурсах, модель залучає нових підписників для себе!

Все змінюється і людина під впливом часу також. На сьогодні формат VR1803D дозволяє запам’ятати Вас так, як не може ніяке звичайне відео. Завдяки стереозображенню, що створює наша професійна кінематографічна VR-камера, глядач відчуває ефект присутності, та бачить Вас так, ніби знаходиться поруч з Вами! Окрім того, побачити себе через кілька років у VR — це як мати справжню машину часу та зустріти самого себе в незмінно класному вигляді!

Нещодавна компанія Apple анонсувала свій пристрій віртуальної та доповненої реальності Apple Vision Pro, що виведе попит на VR-контент на новий рівень. І ті, у кого такий контент вже є, будуть в центрі уваги величезної платоспроможної аудиторії.

Такий контент можна відразу викласти у власні сторіз або пости у соцмережах TikTok, Instagram або Facebook.

Зйомка відбуваєтся на iPhone 14 Pro у якості 4K.

Дивіться приклади на нашій сторінці в Instagram: sun.media.group

Якщо створене VR-відео стримко стає популярним, це привід “осідлати хвилю” та замислитися над створенням та розвитком власного проекту (сайт з продажем своїх VR-відео, власний YouTube-канал, сторінки на Patreon, OnlyFans).

Вартість таких зйомок можна подивитися тут: VR-контент моделям для монетизації. Але ми розглядаємо і варіанти взаємовигідної співпраці.

Ми готові разом з Вами розробити контент-план, створити сайт і навіть розробити Ваш власний бренд та “мерч” — поліграфічна та сувенірна продукція у тому числі з елементами AR (доповненої реальності). Для цього в нас є ціле Брендінгове агентство ГРЕЙДС, частиною якого є проєкт SUN Media Group.

готуй VR відео з нами для величезної платоспроможної аудиторії Apple VisionPro

Яким має бути VR-відео, щоб стати популярним?

Якщо у звичайних відео діє принцип “чим гарячіше — тим популярніше”, то VR значно розширює ці рамки. Так, наші сюжети з примірянням одягу  моделями лише за 1-2 місяці набирали більше 300 тисяч переглядів. І ця цифра може бути набагато більша!

Унікальність VR180, що відрізняє його від звичайного відео, криється саме в ефекті присутності. І це підвищує цінність будь-якого цікавого сучасного контенту з привабливою особою.

Відео, зняте на умовах TFVR, ми розміщуємо на нашому VR-каналі.

Якщо відео потрібно Вам для розміщення на власних ресурсах — скористайтеся платною послугою: VR-контент моделям для монетизації або зв’яжіться з нами для обговорення можливої колаборації.

Ідеї для безкоштовних зйомок на умовах TFVR

Нижче наведений перелік можливих тем, які ми готові знімати на умовах TFVR (TFP). Звісно перелік не є вичерпним, тож якщо маєте ідею з високою розважальною цінністю (high entertainment value) — ми готові до її обговорення.

Краса та вражаючі можливості тіла:

stretching, gym, yoga

Групові та сольні виступи:

high heels, pole dance,
belly dance, twerk

Приміряння одягу:

купальники, білизна,
ігрові костюми

Незвичайний макіяж:

процес нанесення
та демонстрація

Зйомки на умовах TFVR відбуваються в Києві. В інших регіонах це також можливо, але за умови компенсації логістичних витрат.

Примірка

Try on haul

Локація: гардеробна кімната, примірочна, звичайна кімната або фотостудія з одним або двома дзеркалами у повний зріст.

Сюжет: модель приміряє різне вбрання та демонструє його віртуальному глядачу (камері) або позує фотографу, який може залишатися в кадрі або поза ним.

Розтяжка

Stretching

Локація: тренажерна зала, спортивна або будь-яка кімната, фотостудія.

Сюжет: модель в спортивному одязі робить вправи на килимку або біля стіни.

Тренажери

Workout

Локація: тренажерна зала, спортивна кімната.

Сюжет: модель у спортивному одягу виконує вправи на тренажерах.

Танці

Dancing

Сольні або групові виступи у жанрах twerk, high heels, pole dance, belly dance.

Локація: зала або кімната.

Сюжет: танок під музикальну композицію.

Увага! Важливим моментом є наявність прав на використання музикального треку. Ми допоможемо підібрати трек з безкоштовних аудіобібліотек, або придбати права на використання платних композицій.

Дзеркало

The Mirror

Локація: будь-яке місце де є стіл з дзеркалом та підсвіткою.

Сюжет: модель наносить собі макіяж, дивлячись у дзеркало. Камера розташована на рівні самого дзеркала. Глядач спостерігає за процесом ніби з задзеркалля.

Мокпан

ASMR Eating

Мокпан (або “мукбанг”) – форма фуд-блогинга, в якій модель їсть на камеру.

Локація: кухня, столова кімната або студія з відсутністю сторонніх шумів.

Сюжет: модель апетитно щось їсть (кавун, фрукти, овочі, морозиво, десерти), можливо іноді робить це пристрасно і не досить акуратно.