TFVR (Time for VR)

TFVR це наш аналог TFP (Time for Print) — принцип взаємодії між моделью та фотографом, коли процес створення контенту відбувається без взаєморозрахунків. Модель витрачає трохи свого часу та безкоштовно отримує сучасне VR-відео, що розміщується на ютуб-каналі sunmediagroup, та містить в описі активні гіперпосилання на свої власні ресурси (сторінка в Instagram, сайт, власний YouTube-канал, тощо).

Ми створимо для Вас 3-5-хвилинний VR-кліп в суперсучасному форматі Cinematic VR180 3D зі стереозображенням і якістю від 4K до 5.7K. Подивившись таке відео в шоломі віртуальної реальності або за допомогою звичайного смартфона та пристрою Google Cardboard, глядач побачить все так, як якщо б він знаходився поруч з вами. А як приємно буде Вам поглянути на себе з боку згодом! Ефект занурення гарантовано!

Що таке VR та як його дивитися?

Що це дає моделі?

Аудиторія нашого каналу — це насамперед власники VR-шоломів, переважно з розвинених країн (США, країни ЄС, Великобританія, Японія, тощо). Зараз наш YouTube-канал має більше 10 тисяч підписників та більше 300 тисяч унікальних глядачів щомісяця!

Зазвичай, якщо модель зацікавила глядача, він хоче бачити її більше, і переходить за посиланнями у пошуках додаткового контенту з нею. Так, завдяки розміщенню VR-відео на нашому каналі, модель залучає нових підписників для себе!

Все змінюється і людина під впливом часу також. На сьогодні формат VR1803D дозволяє запам’ятати Вас так, як не може ніяке звичайне відео. Завдяки стереозображенню, що створює наша професійна кінематографічна VR-камера, глядач відчуває ефект присутності, та бачить Вас так, ніби знаходиться поруч з Вами!

VR-технології поступово захоплюють ринок і через кілька років дійдуть до широких мас. І бачити себе через кілька років у VR — це як мати справжню машину часу та зустріти самого себе кілька років тому!

Такий контент можна відразу викласти у власні сторіз або пости у соцмережах TikTok, Instagram або Facebook.

Так одне наше 10-секундне вертикальне відео зі зйомки “Bad Girl Christmas” за 3 дні отримало 300+ тисяч переглядів у TikTok`у.

Якщо створене VR-відео стримко стає популярним, це привід “осідлати хвилю” та замислитися над створенням та розвитком власного YouTube-каналу з монетизацією через рекламу або спеціалізовані сервіси на кшталт Patreon.

Ми готові разом з Вами розробити річний контент-план, створити та налаштувати сайт і навіть розробити Ваш власний бренд та “мерч” — поліграфічна та сувенірна продукція у тому числі з елементами AR (доповненої реальності). Для цього в нас є ціле Брендінгове агентство ГРЕЙДС, частиною якого і є проєкт SUN Media Group.

Яким має бути VR-відео, щоб стати популярним?

Якщо у звичайних відео діє принцип “чим гарячіше — тим популярніше”, то VR значно розширює ці рамки.

Унікальність VR180, що відрізняє його від звичайного відео, криється саме в ефекті присутності. І це підвищує цінність будь-якого цікавого контенту з привабливою особою.

Відео, зняте на умовах TFVR, ми розміщуємо на нашому YouTube-каналі. Тому всі сюжети мають відповідати вимогам YouTube та не порушувати нічиїх авторських прав. Якщо відео потрібно Вам для розміщення на власних ресурсах — скористайтеся платною послугою: VR-контент моделям для монетизації або зв’яжіться з нами для обговорення можливої колаборації.

Ідеї для безкоштовних зйомок на умовах TFVR

Нижче наведений перелік можливих тем, які ми готові знімати на умовах TFVR (TFP). Звісно перелік не є вичерпним, тож якщо маєте ідею з високою розважальною цінністю (high entertainment value) — ми готові до її обговорення.

Краса та вражаючі можливості тіла:

stretching, gym, yoga

Групові та сольні виступи:

high heels, pole dance,
belly dance, twerk

Приміряння одягу:

купальники, білизна,
ігрові костюми

Незвичайний макіяж:

процес нанесення
та демонстрація

Зйомки на умовах TFVR відбуваються в Херсоні. В інших регіонах це також можливо, але за умови компенсації трансфера та логістичних витрат. Пропозиції можна надіслати через форми нижче.

Ми хочемо захопити світ VR своїм якісним контентом та постійно щось знімаємо!

Маємо намір створювати популярні VR-відео на різні теми, серед яких: туризм, моделінг, фешн, мейкап, спорт та фітнес, музика, ASMR, ігрові сюжети, комерційна реклама. Саме тому ми розпочали проект VR Model Catalog для швидкого підбору акторів та зв’язку з ними!

Заповни анкету і стань зіркою майбутніх VR-відео:

Хочу зніматися у VR!

Ви також можете запропонувати власну ідею через форму:

    Як до Вас звертатися:
    Ваш e-mail або телефон:
    Розкажіть нам про проект, компанію або задачу максимально детально. Це потрібно нам щоб підготувати для Вас найкращу пропозицію: